Kategoria: Programy P2P [Co ciekawsze programy P2P.] (4)

Kategoria: Programy P2P (4)
Co ciekawsze programy P2P.
Ocena Komentarze Odsłon
Azureus
http://azureus.sourceforge.net Darmowy, zbudowany w Javie, klient sieci bezpożredniej wymiany plików BitTorrent. Umożliwia wiele jednoczesnych pobrań plików, kolejkowanie procesów, nadawanie priorytetów pobierania (na torrenty i pliki) oraz natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji o torrencie. Aplikacja posiada wbudowany moduł automatycznie przechwytujący kliknięcia torrentów z poziomu przeglądarki internetowej.
Brak oceny - 0 24
BitComet
http://www.bitcomet.com Bitcomet to darmowy, w pełni kompatybilny z siecią BitTorrent, przystosowaną do żciągania plików, program p2p. To łatwy w użyciu, multisesyjny klient BT. Dostosowany dla żrodowiska Windows. Program umożliwia tworzenie cache'u na dysku, wznawia przerwane połączenia, wspiera mapowanie portów oraz pozwala ograniczać dostępne pasmo.
Brak oceny - 0 36
Bittorrent klient
http://www.bittorrent.com Oficjalna klient BitTorrent, program służącego do wymiany plików w zdobywającej nieustannie coraz większą popularnożć, sieci bezpożredniej wymiany plików (p2p) o tej samej nazwie. BitTorrent po zainstalowaniu automatycznie identyfikuje kliknięcia na specjalne linki tzw. torrenty, po którymi kryją się pliki przeznaczone do pobrania. Główymi wadami oficjalnej kompilacji są mała liczba opcji i praktycznie brak jakiegokolwiek interfejsu graficznego - skromne okno programu wyżwietlane jest jedynie podczas pobierania.
Brak oceny - 0 21
Emule
http://www.emule-project.net eMule jest jednym z największych i najbardziej godnym zaufania klientem P2P na żwiecie. Dzięki polityce OpenSource, wielu programistów jest w stanie przyczynić się do jego rozwoju, czyniąc sieć bardziej wydajną z każdą nową wersją. Program ten jest aktualizowany żrednio raz w miesiącu.

eMule jest multiplatformowy, jest przystosowany do wielu systemów operacyjnych - np. xMule na Linuxa, aMule na inne systemy uniksowe.

Możliwożci programu:
- kolejki - każdy dostanie plik który chce ąciągnąć,
- program jest darmowy,
- pliki żciągane przez nas nie mają błędów,
- automatyczne priorytety i zarz±dzanie Ąródłami pozwalają Ci na
rozpoczęcie wielu pobierań bez koniecznożci ich monitorowania,
- funkcja Preview pozwala na oglądanie filmów i archiwów zanim
są całkowicie pobrane,
- aby znaleĂ…Âşć szukany plik, eMule oferuje szerokie możliwożci
szukania, takie jak: Serwery (Local i Global), oparte o www
(Jigle i Filedonkey) i Kad (jeszcze testowany),
- system znajomych oraz wiadomożci pozwala na wysłanie
powiadomień do innych Klientów oraz dodawanie Klientów jako
znajomych. Lista znajomych pozwala okreżlić kto aktualnie jest
aktualnie On-line.
Brak oceny - 0 22


 
e107
Free Google PageRank Display Code - Webspider.pl - Sprzedam, Kupie,  strone www Bloga
Czas generowania: 0.2641 sek., 0.0587 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 34.