Kategoria: Ciekawe Strony [Różne ciekawe strony] (7)

Kategoria: Ciekawe Strony (7)
Różne ciekawe strony
Ocena Komentarze Odsłon
Daemon Tools
http://www.daemon-tools.cc Wirualny CD-ROM
Daemon Tools jest zaawansowaną aplikacją pozwalaj±c± na zamontowanie wirtualnego napędu CD. Daemon Tools działa pod Windows 9x/ME/NT/2000/XP ze wszystkimi typami napędów (IDE/SCSI) CD/DVDROM i radzi sobie prawie ze wszystkimi typami zabezpieczeń płyt CD.
Brak oceny - 0 141
Free karaoke player
http://www.karafun.com KaraFun to idealny program do zabawy w Karaoke w domu.
Ten program karaoke jest oparty na potężnym mechanizmie animacji 3D.
KaraFun składa się z prostego w użyciu edytora dzięki,
któremu możesz importować piosenki karaoke.
KaraFun poza typowym formatem plików karaoke (midi)
obsługuje również inne pliki muzyczne jak mp3 oraz nowy format KFN.
Edytor pozwala na tworzenie unikatowych i żmiesznych plików karaoke.
Brak oceny - 0 34
Kupię - Sprzedam stronę WWW WebSpider.pl
http://webspider.pl Serwis Dla Webmasterów i poszukiwaczy perełek sieciowych.

=========
Sprzedam stronę, kupię stronę, ogłoszenia, giełda, sprzedam serwis www, free, za darmo, darmowe ogłoszenia, webmaster zone, skrypty php, domeny na sprzedaż, dodaj darmowe ogłoszenie, news, software, download, downloads, free, community
 10.0 - 1 głos - 0 112
My email
http://www.wess122.info/email.htm Strona dla wyłapywaczy maili w sieci. Lepiej nie klikać
Brak oceny - 0 23
Photo ynkla.com
http://photo.ynkla.com Free image Host. Stworzony na potrzeby własne ale mozna wrzucać fotki
 10.0 - 2 głosów - 0 31
POP PEEPER
http://www.poppeeper.com Powiadamiacz pocztowy. FREE
POP Peeper to program w oferujący użytkownikowi rodzim± wersję interfejsu. W czasie instalacji trzeba tylko nawi±zać połączenie z witryną producenta, aby program mógł żciągnąć ze Ąródła wybrany plik językowy (wersja instalacyjna domyżlnie proponuje jedynie angielski, ale oprócz niego Peeper może komunikować się z użytkownikiem także w kilku innych europejskich językach). Od razu w czasie instalacji (bądĂ…Âş póĂ…Âşniej, po wybraniu odpowiedniego polecenia), możemy także skonfigurować dostęp do naszych kont pocztowych. To, co jednak najistotniejsze na tym etapie konfigurowania, to możliwożć automatycznego przekopiowania ustawień dostępu z zainstalowanych już w systemie klientów pocztowych: Outlooka, Netscape-a bądĂ…Âş Eudory. Oczywiżcie nic nie stoi na przeszkodzie aby również manualnie w kolejnych okienkach wprowadzać parametry dostępu, ale jest to bardziej czasochłonne i sprawdza się jedynie przy konfigurowaniu nowo założonych kont. Obsługa Peepera jest bardzo prosta, (w czym niewątpliwą zasługę ma włażnie polskojezyczny interfejs). Jednak to co wyróżnia go z grona konkurencji to dożć rozbudowane funkcje informowania o nowych wiadomożciach i sposobie ich podglądu. Możemy tu okreżlić, co ile minut bądĂ…Âş o których dokładnie godzinach program ma sprawdzać zaznaczone konta, jak ma reagować na pojawianie się nowych wiadomożci (można wybrać zarówno wizualną jak i dĂ…Âşwiękową formę powiadamiania, przypisując każdemu kontu inny plik wav), decydować o dalszym losie przejrzanych postów oraz przypisywać każdemu kontu inny kolor wyżwietlania. Jak już wspomniałem Peeper bardzo dobrze radzi sobie także z podglądem wiadomożci zapisanych w HTML-u. Opcje konfiguracyjne pozwalaj± zreszt± ustalić jaki ma być domyżlny styl podglądania i jaka czężć zgromadzonych na koncie informacji ma być żciągana na lokalny komputer - całe wiadomożci, wyłącznie nagłówki bądĂ…Âş tylko liczebne dane dotyczące ilożci nagromadzonych e-maili. Co ciekawe, w przypadku wybrania tej pierwszej opcji, z poziomu aplikacji będziemy mogli nawet zapisywać na dysku dołączone do emaili załączniki.
Brak oceny - 0 19
RivChat
http://www.rivchat.prv.pl RivChat jest polskim programikiem przeznaczonym do rozmów w sieci LAN. Jest on bardzo mały, nie zajmuje wiele zasobów systemowych i jest darmowy. Program przeznaczony jest dla systemu Windows, ale dostępna jest także wersja dla Linuxa. Posiada on wiele ciekawych funkcji oraz dostępne są dla niego dodatki oraz skórki.RivChat oferuje m.in. takie funkcje jak: rozmowy na kanale głównym i prywatnych, minimalizowanie i uruchamianie w tray'u, można nim przesyłać pliki, szyfrować transmisje oraz wysyłać notyfikacje. Program w obsłudze wzorowany jest na IRC'u, posiada ponad 40 komend z możliwożcią definiowania aliasów i własnych poleceń. Posiada także prosty język skryptowy co umożliwia pisanie własnych rozszerzeń programu. RivChat zawiera w sobie również wiele innych ciekawych możliwożci, których nie sposób wszystkich wymienić. Listę funkcji, oraz skórki i dodatki, można znależć na stronie domowej programu.
Brak oceny - 0 96


 
e107
Free Google PageRank Display Code - Webspider.pl - Sprzedam, Kupie,  strone www Bloga
Czas generowania: 0.3258 sek., 0.0860 z tego dla zapytań. Zapytań do bazy danych: 40.